درباره بازرگانی آوازه

بازرگانی آوازه با انگیزه ارتقاء سطح کیفی وهمچنین سرویس دهی بالا به صورت تخصصی در صنعت رستوران وکافی شاپ خصوصأ صنایع وابسته مانند آبمیوه وبستنی در سال 1353 شمسی تأسیس گردید، ما با هدف گذاري بر روي بهترین برندهاي موجود در بازار جهانی ، واردات انحصاري آنها را به کشور آغاز نموده وهم اکنون مفتخریم بعنوان یکی از اولین واردکنندگان پیشرو در این صنعت خدمات دهی نمائیم .

متمرکز شدن روي بخش مشخصی از محصولات با قدمتی بیش از 45 سال وهمچنین خدمات دهی پس از فروش چه از لحاظ فنی وچه از نظر تأمین قطعات از مشخصه هاي منحصر به فرد این بازرگانی می باشد.

از جمله خدمات نوین آوازه با هدف بالا بردن سطح فرهنگی وفنی مشتریان راه اندازي کلاسهایی سطح بالا همگام با استانداردهاي جهانی شناخت قهوه وهمچنین بستنی مختص مشتریان خود است . لازم به ذکر است در زمینه استفاده Espresso( از ماشین آلات مخصوص تهیه قهوه ) دوره هاي یک روزه با هزینه شرکت وبه صورت رایگان برگزار می گردد، براي کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس حاصل نمائید. همچنین در زمینه تولید بستنی به سبک ایتالیائی نیز این امکان جهت معرفی افراد به شرکت کارپیجانی ایتالیا از طرف شرکت فراهم می باشد.
پاره اي از محصولات وبرندهاي وارداتی ما عبارتند از :
دستگاههاي بستنی ساز :
A از کشور ایتالیا وهمچنین کاتابریگا – داراي کلاس A کارپیجانی – داراي کلاس از کشور ایتالیا
دستگاههاي اسپرسو :
راکت – محصول شرکت راکت ایتالیا
دستگاه هاي یخساز مخصوص ( کافه ورستوران ) شرکت برما محصول کشور ایتالیا
دستگاه هاي هتلی : شامل یخ در بهشت ساز ، شربت سردکن ، شیرداغ کن و … از شرکت اگولینی محصول ایتالیا
و شرکت براس ایتالیا
Sipp ایتالیا و همچنین نوشابه سازهاي OMAS دستگاه هاي چرخ گوشت وکالباس بر : ازشرکت مورد استفاده در
رستورانهاي فست فود از کشور ایتالیا
از کشور ایتالیا ORANFRESH از کشور اسپانیا و ZUMMO دستگاه هاي آب پرتقال گیري زومو

فهرست